Pokoje Gościnne U Hajduka noclegi w Murzasichlu.

Murzasichle Pokoje Gościnne U Hajduka Murzasichle Pokoje Gościnne U Hajduka Murzasichle Pokoje Gościnne U Hajduka

Święta Bożego Narodzenia 2018.

Turnus świąteczny trwa 6 dni. W cenę wliczone są: nocleg + wyżywienie (śniadanie podawane w formie "stołu szwedzkiego" + obiadokolacja + deser)+upominek +kulig wozami. Turnus rozpoczyna się 21.12.2018 obiadokolacją podawaną do godz. 21:00 a kończy śniadaniem 27.12.2018. Cennik: Budynek drewniany: 550 zł/osoba – turnus 6-dniowy, pokój z łazienką 500 zł/osoba – turnus 6-dniowy, pokój z łazienką wspólną na korytarzu Budynek murowany: 600 zł/osoba – turnus 6-dniowy, pokój z łazienką Dopłata do Kolacji Wigilijnej (12 regionalnych dań) – 60 zł Pobyt krótszy: 90 zł/osoba – pokój z łazienką wspólną na korytarzu – budynek drewniany 100 zł/osoba – pokój z łazienką – budynek drewniany 110 zł/osoba – pokój z łazienką – budynek murowany Opłata klimatyczna – 1,50 zł/ dzień Kolacja wigilijna:

Dla każdego uczestnika Wigilii pod choinką znajdzie się mały góralski upominek,który zostanie wręczony przez Świętego Mikołaja Zapraszamy na góralską pasterkę o godz. 24:00 w kościele w Murzasichlu. W drugi dzień Świąt kulig wozami z pochodniami i ognisko z pieczeniem kiełbasek na polanie. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 16:00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Rezerwacja następuje po przesłaniu przedpłaty w wysokości 40% (możliwość wpłacenia zaliczki w dwóch ratach Pozostała część kwoty płatna w dniu przyjazdu.

Boże Narodzenie Pokoje Gościnne U Hajduka Boże Narodzenie Pokoje Gościnne U HajdukaBoże Narodzenie Pokoje Gościnne U Hajduka